După câștigarea cupei în 1986, tatăl meu a scris un text pe care m-a rugat, acum, să-l public. Având în vedere subiectul despre care este vorba, am decis că acest forum ar fi locul ideal. Voi atașa manuscrisul original (cu tot cu corecturi) în format JPG.














