FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa '86

vladhusasan26.11.2017 20:20

După câștigarea cupei în 1986, tatăl meu a scris un text pe care m-a rugat, acum, să-l public. Având în vedere subiectul despre care este vorba, am decis că acest forum ar fi locul ideal. Voi atașa manuscrisul original (cu tot cu corecturi) în format JPG.

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-01.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-03.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-04.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-05.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-06.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-07.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-08.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-09.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-10.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-11.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-12.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-13.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-14.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-15.jpg

CREZ-ul___unui___Suporter___STELIST___din____MAI-1986___-16.jpg

Piece of Mind30.11.2017 16:15

O tempora! Multumim!

Forza Steaua! Semper Superiores!