Joi, 14 septembrie 2014, de la ora 22:05, pe Arena Nationala:
FC FCSB - Viktoria Plzen
Ceea ce am avut de demonstrat in fata acestei echipe, am demonstrat in preliminariile pentru accederea in play-off-ul Ligii Campionilor. Califficare cu scorul general de 6-3.
Acum victoriile conteaza doar pentru banii primiti de la UEFA. Altfel ce sa mai demonstrezi? Ca poti ajunge in primavara europeana? Si cu campionatul ce mai faci?
Eu cred ca ar trebui ca FCSB sa se concentreze mai mult pe meciurile de campionat, ca uite acus-acus (va da doua Lacatus? Nu,) se duce CFR-ul la 7 puncte de noi, Doamne fereste!

