FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mesaj de la Toronto catre comunitatea de suporteri fcsteaua.ro

jt8928.05.2017 14:54

Salut, toata lumea stie de reputatia mea pe acest site ani la rand asa ca nu o sa insist asupra conduitei mele mizerabile de-a lungul anilor si nu o sa ma scuz doar pentru simplu fapt ca am avut probleme cu stilul meu de viata.

Acum traiesc o viata de om integru, productiva si pozitiva iar unde sunt acum trebuie sa recunosc si sa imi cer scuze tuturor suporterilor pe acest site, de pe Steaua Libera, Peluza Sud, Peluza Nord pe care i-am jignit. Stiu ca sunt multi care nu o sa-mi accepte scuzele si e ok, si daca vor fi consecinte din cauza atitudinii mele si asta e ok. 

Toate cele bune, X-Ray lasa te rog mesajul cateva zile. Multumesc.

SteauaToronto

xray28.05.2017 16:04

Bine ai revenit, (new) Toronto! :)

 

PS

Nu îți va șterge nimeni mesajul pentru că nu există niciun motiv. E decent și de bun simț!

danielac03.10.2017 14:40

Interesant post :) 

Unde e forumul de altadata?