FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cumpăr tricou

Paul4728.04.2017 12:23

Doresc sa cumpăr tricou cu Steaua din perioada 1998-1999 .(cu sponsorul Bancorex sau Dialog. Ar fi minunat ).

Aștept oferte sau îndrumări către persoanele care dețin așa ceva .