FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O idee din trecut spre viitor

mereu_fcsb10.04.2017 20:57

Acum 5 minute mi-a trecut o idee prin minte. Cum ar fi daca s-ar reveni la "imnul" celor de la Scooter - Maria? Eu cand aud refrenul ala mi se face pielea de gaina :)) Probabil ca ar fi atmosfera mai mare cand marcheaza un Alibec, un Tanase, un Bizon. Ce ziceti?

kla200513.04.2017 13:19

Subscriu!

mereu_fcsb24.04.2017 18:11

Mi se pare mie sau acum, la golul lui Pintilii, s-a auzit Scooter - Maria? :steag_cruce_invers:Superb :))