10.04.2017 20:57
Acum 5 minute mi-a trecut o idee prin minte. Cum ar fi daca s-ar reveni la "imnul" celor de la Scooter - Maria? Eu cand aud refrenul ala mi se face pielea de gaina
Probabil ca ar fi atmosfera mai mare cand marcheaza un Alibec, un Tanase, un Bizon. Ce ziceti?
