Eu sunt dezamagit de ceea ce se intampla la Steaua.
Nu inteleg ce pregatire face Reghe la Steaua.
Multi jucatori alearga ca bezmeticii pe teren, fara pic de logica si minte.
Steaua are 2 portari de valoare (Nita, Stancioiu), are 4 fundasi de valoare (Tamas, Moke, O. Popescu, D. Popescu), are 3 mijlocasi de valoare ( Jakolis, Pintilii, Achim), 2 atacanti de valoare (R. Valceanu, D.Man).
Stanciu si Hamroun erau jucatori de valoare pe langa Amorim si Boldrin, care trag Steaua in jos.
Avem nevoie neaparat de 2 fundasi centrali (Szukala + 1), 1 fundas dreapta (R. Benzar), 1 fundas stanga (Camora), 2 mijlocasi de banda (Amorim, Popa sunt lamentabili), 2 mijlocasi centrali (R. Marin + 1), 2 atacanti (Alibec + Llullaku).
Avem nevoie neaparat de un antrenor nou, care sa fie un model pentru jucatori. Reghe nu are caracter, bun simt si onoare, de aceea ar trebui sa plece alaturi de jucatorii care nu au valoare de Steaua: Amorim, Boldrin, Enache, Popa, Bourceanu, Golubovici, Tudorie, Tosca, Muniru, Momcilovic
Mi-ar placea ca Steaua sa revina la sistemul 4-4-2.
Steaua: Nita - O. Popescu, Tamas, Szukala (Moke), Camora (D. Popescu) - Jakolis, R. Marin, Pintilii (Achim), L.M - Alibec, Llullaku
