FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Caterincă despre câinii roșii

xray28.08.2016 21:38
" data-width="500" data-show-text="false">
" class="fb-xfbml-parse-ignore">Sa mai si radem! O seara cu Rinamo! :) dbst

[Video Pamflet]: Sa mai si radem! O seara cu Rinamo! :)

Posted by Dinamo Bucharest Supporters Trust on 28 August 2016
(invitat)02.06.2017 09:24

 

Alessia06.01.2018 22:53