20.05.2006 15:25
intrati pls pe siteul www.stelisti.xhost.ro si daca va place votatzil pls in top66 iar daca nu spunetzi cateva sugestii pe forumul siteului www.stelisti.xhost.ro, sau pe ID de mess : crstn_savu
intrati pls pe siteul www.stelisti.xhost.ro si daca va place votatzil pls in top66 iar daca nu spunetzi cateva sugestii pe forumul siteului www.stelisti.xhost.ro, sau pe ID de mess : crstn_savu
Exista topic dedicat reclamelor siteuri Steaua:http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2534
Topic inchis!