Sambata, 23 aprilie 2016, de la ora 20:30, pe Arena Nationala,
Steaua Bucuresti-Viitorul Constanta
L a doar trei zile de la meciul cu cainii rosii, Steaua are ocazia sa se redreseze in fata Viitorului lui Hagi.
Trebuie sa recunoastem ca Steaua e o echipa buna atata timp cat joaca cu 11 jucatori in teren. Asa ca daca nu intervin situatii nefericite, campionii pot trece lejer de copiii lui Gica Hagi.
Sper sa fim arbitrati de un arbitru corect. Nu ca Tudor sau Balaj, care au arbitrat impotriva noastre in ultimele etape de play-off.
Ne sunt necesare ca aerul trei puncte, pentru a nu pierde si locul doi.
Reghe va lipsi de pe banca, ca urmare a eliminarii sale in meciul de trista amintire cu Dinamo.
Probabil va lipsi si Stanciu, judecat la Comisia de Disciplina pentru degetul mijlociu aratat spectatorilor din Tr Severin la sfarsitul meciului cu Pandurii.
S-auzim de bine, ca de vazut...
