FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Astra 0-1 (0-0)

Virgil22.11.2015 21:08

Duminica, 29 noiembrie 2015, de la 20:30, pe stadionul "Nicolae Dobrin'' din Pitesti,

 

Steaua - Astra

 

Stadionul din Trivale este noua casa a Stelei.

Dupa meciul pierdut in fata lui Dinamo, Steaua fara cativa titulari si-a aratat limitele.

Meciul cu Astra va fi unul greu, desi Astra nu a reusit decat un egal pe teren propriu in fata Timisoarei.

Nu o vad bine pe Steaua, ciobanul gresind de la inceputul campionatului cu Radoi antrenor.

Singura noastra speranta de a marca ramane Stanciu si poate Tade daca vom beneficia de vreun penalty.

Altfel sa auzim de bine...

 

xray28.11.2015 19:47