FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSMS Iasi - Steaua 1-2 (0-0)

Virgil28.09.2015 05:58

Sambata, 03 octombrie 2015, de la ora 21:00, pe stadionul ''Emil Alexandrescu" din Iasi<

 

CSMS - Steaua

 

Ultima etapa a turului ii serveste drept adversar Stelei, echipa ieseana. Aflata in zona play-outului, CSMS este o echipa ambitioasa, dupa chipul si asemanarea antrenorului sau Nicolo Napoli.

 

Iesenii fac atunci cand sunt in zilele lor bune, meciuri impresionante, terminate cu victorii. Golgeterul echipei este Golubovici, in timp ce portarul Grahovac e un jucator de baza al echipei.

 

Probabil ca in acest meci iesenii vor porni la atac din primul minut, cunoscand forma mai slaba a echipei moastre si mai ales jocul lor lent, fara perspectiva. Mai ales in repriza a doua.

Echipa fara suporteri (Steaua) are jucatori buni insa daca ar creste un pic viteza de joc ar fi desigur mai bine si mai sigur de castigat un meci de fotbal.

 

CSMS - Steaua, un meci al tuturor posibilitatilor. Adica 1, x si 2 trebuie sa fie pe buletinul fiecarui parior.

 

Forza Steaua! Totusi.

Virgil04.10.2015 07:16

Apetitul pentru goluri al ros-albastrilor, s-a confirmat si in acest meci. Steaua e pe locul 2 la finalul turului de campionat, dat daca nemernicul de Coltescu nu ne-ar fi anulat victoria in fata Astrei, am fi fost pe primul loc. Vedeti cum se scrie istoria? Tineti minte un lucru, istoria e de cele mai multe ori mincinoasa.