Luni 21. 09.2015, de la ora 21:00, pe fostul "23 august"',
Steaua - Concordia Chiajna
In etapa a 11-a Steaua primeste vizita echipei conduse de Cornel Talnar zis Tantaru'', Concordia.
Aflata pe locul 11 in clasamentul primei ligi, Concordia o poate incurca pe Steaua. Pentru ca la Steaua este debandada.
Ma uitam la meciul de la Timisoara unde Steaua se facea de ras si ii vedeam si pe antrenorii ei, Radoi si Dumitriu uitandu-se pe teren ca la un meci care nu-i privea. Statui frate, stane de piatra. Pai nu trebuia macar Dumitriu sa se duca la marginea terenului si sa-i injure si sa-i scuipe pe asa zisii fotbalisti?
Chipciu nu stie sa faca un dribling si primeste fix 30.000 euro lunar. Tade care a dat 2 goluri in 10 etape si 6 meciuri europene si alea din penalty, ia 22.000 de euro.
Bataie de joc, ce ma tura-vura.
Ne asteapta un nou joc penibil si o infrangere? Probabil desi Nita nu merita.
