meci anost, obisnuit de campionat, cum au fost multe si in "golden era" din anii trecuti. diferenta fata de atunci e ca acum e posibil ca echipa sa nu poata niciodata sa joace mai sus de nivelul asta...
ca si remarcati popa chiar pare intr-una din cele mai bune forme ale sale de mult timp, imi place si guilherme tot mai mult... tanase sa recunoastem ca in ultimele meciuri joaca peste forma sa obisnuita ![]()
rusescu si tucudean mi se par slabuti rau...
in continuare raman probleme mari pe anumite posturi, avem de munca in campania de transferuri daca vrem sa facem o echipa care sa fie favorita certa la calificarea in grupele UCL.
Putea fi o victorie mult mai usoara daca Tucudean , Tanase sau Varela ar fi fructificat ocaziile mari de gol avute in prima repriza. Una peste alta , sunt 3 puncte importante. Urmeaza 2 meciuri mai dificile cu Petrolul si Astra insa cu 2 victorii nu cred ca se mai poate pierde titlul.