Bine punctat. Al Stelistilor, nu al fcsb-istilor
Prietene, iti dau o veste.
- Tu, noi, am fost fcsb-isti din 2009, pentru ca din 2009 este marca inregistrata pe FC Steaua Bucuresti si pusa peste tot, inclusiv echipamentul de joc. Asta ca sa stii cum stau lucrurile.
- La LPF, FRF, UEFA si unde vrei tu, din 2003 si pana azi, oficial se numeste SC FC Steaua Bucuresti SA.
Ca sa vezi cat de ilogica e eticheta ta de "fcsb-sti" invocata de tine in contextul mai sus, iti spun ca pe acest site sunt prezente si celealte sporturi Steaua.
Cel care tine cu Steaua la baschet, polo, hochei etc., dar si cu echipa de fotbal, in putul gandirii tale e facut peiorativ "fcsb"-ist si nu mai are ce cauta pe acest site, nu?
De pe vremea Inchizitie si bolsevismului nu am mai auzit asemenea epurare, sa-i zic stramba, sa ma pastrez cu limbajul in perimetrul urban.
Site-ul fcsteaua.ro este open mind si deschis tuturor stelistilor!
PS
Ca tu te-ai dezis de echipa de fotbal, e numai problema ta, dar ma intreb retoric de ce mai o arzi propagandistic pe la fotbal, daca in opinia ta Steaua nu mai exista la fotbal si echipa de fotbal nu te mai intereseaza?
Baga comentarii la celelalte sporturi!
E loc pentru toata lumea! ![]()
