FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Rapid (0-0) 0-1

«12»
xray05.03.2015 13:42

Bine punctat. Al Stelistilor, nu al fcsb-istilor :)

Prietene, iti dau o veste.

- Tu, noi,  am fost fcsb-isti din 2009, pentru ca din 2009 este marca inregistrata pe FC Steaua Bucuresti si pusa peste tot, inclusiv echipamentul de joc. Asta ca sa stii cum stau lucrurile.

- La LPF, FRF, UEFA si unde vrei tu, din 2003 si pana azi, oficial se numeste SC FC Steaua Bucuresti SA.

 

Ca sa vezi cat de ilogica e eticheta ta de "fcsb-sti" invocata de tine in contextul mai sus, iti spun ca pe acest site sunt prezente si celealte sporturi Steaua.

Cel care tine cu Steaua la baschet, polo, hochei etc., dar si cu echipa de fotbal, in putul gandirii tale e facut peiorativ "fcsb"-ist si nu mai are ce cauta pe acest site, nu?  :shutup2: 

De pe vremea Inchizitie si bolsevismului nu am mai auzit asemenea epurare, sa-i zic stramba, sa ma pastrez cu limbajul in perimetrul urban.

 

Site-ul  fcsteaua.ro este open mind si deschis tuturor stelistilor!

 

PS

Ca tu te-ai dezis de echipa de fotbal, e numai problema ta, dar ma intreb retoric de ce mai o arzi propagandistic pe la fotbal, daca in opinia ta Steaua nu mai exista la fotbal si echipa de fotbal nu te mai intereseaza?

Baga comentarii la celelalte sporturi!  :) E loc pentru toata lumea!  :oleole:

Empyro05.03.2015 21:14

Asteptam cronica pentru meciul cu Petrolul ! :) Ala in care Steaua iar a dominat, o statistica la pase ceva, posesia superioara, accident, ghinion alea-alea :)

Demisia Galca !!

ADRIAN080805.03.2015 21:30

Asteptam cronica pentru meciul cu Petrolul ! :) Ala in care Steaua iar a dominat, o statistica la pase ceva, posesia superioara, accident, ghinion alea-alea :)

Demisia Galca !!

Te-ai grabit .... :))

Gooooooooooooooooooooooooooooool Chipciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!

Empyro05.03.2015 21:41

Nu, ca nu rezultatul ma doare. Si la 1-0. tot pastrezi sanse serioase de calificare, problema e ca...ocaziile alea (asupra carora sigur o sa insiste unii) au fost de fapt jumatati de ocazie. Cum zicea nea comentatoru' ala de la FIFA "pass..pass..pass", dar cam atat. 

edmond_dantes05.03.2015 22:20

Gooooool! mure ga(o)zarilor din ploiesti, mai negri decit stancutele din ghiulesti

O portie sanatoasa de mure si prietenilor din steaualibera, precum si noilor ipocriti care au toata ziua sigla-n gura, si nu vad mai departe de ea

cristy.steaua2106.03.2015 14:02

 

Ca sa vezi cat de ilogica e eticheta ta de "fcsb-sti" invocata de tine in contextul mai sus, iti spun ca pe acest site sunt prezente si celealte sporturi Steaua.

Cel care tine cu Steaua la baschet, polo, hochei etc., dar si cu echipa de fotbal, in putul gandirii tale e facut peiorativ "fcsb"-ist si nu mai are ce cauta pe acest site, nu?  :shutup2: 

 

Nu cred ca exista acel cineva. Steaua de la hochei, baschet, handbal e Steaua, nu fcsb :) E ca si cum ai tine si cu Steaua si cu Dinamo :)

P.S free Jiji  :yeahh:

Empyro06.03.2015 14:12

Steaua la baschet este Steaua-Eximbank, echipa nou infiintata, dar acceptata de suporteri. Lasa vrajelile. Si cand o sa primeasca marca , subit FCSB o sa redevina Steaua. Fleosc !

xray06.03.2015 15:55

Nu cred ca exista acel cineva. Steaua de la hochei, baschet, handbal e Steaua, nu fcsb :) E ca si cum ai tine si cu Steaua si cu Dinamo :)

P.S free Jiji  :yeahh:

Ai inteles ca-n gara intre doua trenuri.

Cel care tine cu echipele sportive ale CSA Steaua este stelist. Daca tine si cu echipa de fotbal FC Steaua Bucuresti, nu-l face mai putin stelist decat tine.

Prin ceea ce spui pari un hater antibecalist, care din ura pentru cioban "scuipa unde a pupat pana acum(ma refer la echipa de fotbal)". Altfel nu ai vb asa de echipa si nu ai cere imperativ epurarea de pe site a stelistilor care tin si cu ea, pe langa cele ale CSA.

 

PS

Tu ai citit ce a declara ministrul MApN? Baga lectura si dupa aia topaie! :)

«12»