FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

George

rady20.10.2004 15:21

in ce program ai facut iconul? sau sti cum se poate schimba extensia unui fisier din gif/jpeg in ico?

George Stan20.10.2004 16:59

cauta pe google "icon editor" ca sunt sute. Chiar nu mai stiu ce am folosit. Ideea e sa se numeasca favicon.ico, 16X16 si sa se gaseasca in radacina siteului.

rady22.10.2004 13:53

am gasit, sa traiesti ! :D