20.10.2004 15:21
in ce program ai facut iconul? sau sti cum se poate schimba extensia unui fisier din gif/jpeg in ico?
in ce program ai facut iconul? sau sti cum se poate schimba extensia unui fisier din gif/jpeg in ico?
cauta pe google "icon editor" ca sunt sute. Chiar nu mai stiu ce am folosit. Ideea e sa se numeasca favicon.ico, 16X16 si sa se gaseasca in radacina siteului.
am gasit, sa traiesti ! ![]()