FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Proteste

xray08.02.2015 07:17

Protest anti Becali la Academia Hagi

 

Vineri, 6 februarie, 2015

 

Nemulțumirea suporterilor Stelei față de ceea ce ar insemna pierderea identității echipei, este din ce in ce mai mare. Mai mulți ultrași au mers la Academiei de Fotbal Gheorghe Hagi, unde au afișat două bannere, să le vadă Becali din biroul său. Se stie ca Becali muncește acolo in regim semideschis.

 

image.png

image.png

 

image.png