

Bine ai venit George!!!
Cutudean...
Cum sa-i urati bun venit unuia care a injurat Steaua nonstop cat a fost la dinam0 ?
Ma scuzati defapt... voi sustineti FCSB nu Steaua Bucuresti.
Cutudean...
Cum sa-i urati bun venit unuia care a injurat Steaua nonstop cat a fost la dinam0 ?
Ma scuzati defapt... voi sustineti FCSB nu Steaua Bucuresti.
Danciulescu a injurat Steaua pe rupte cand juca la dinam0, A venit la noi , a fost cel mai prolific marcator impotriva lor si ii injura pe rupte, S-a intors la dinam0 si a inceput sa ne injure iar. Asta e lipsa de profesionalism, dar asa e in fotbal, mai ales in cel romanesc. Una peste alta problema baiatului asta e ca un anti-talent
Vb lu Arsenal! Cum plm sa le urezi bine ati venit lui cutudean si tamas?
Eu le urez atat: https://www.youtube.com/watch?v=hKaF-NpKKvY
Este comunicatul ad litteram de pe site-ul oficial al clubului FC Steaua Bucuresti.
caracter indoielnic...nu prea a rupt gura targului pe unde a fost.Nu vad cum o sa o faca la Steaua. (ma scuzati...FCSB)...
Inceput foarte bun. Sper sa confirme in meciurile oficiale.
@Maximo Spune Steaua, ca aia e numele echipei. Daca asta nu e Steaua, inseamna ca nu mai exista alta echipa de fotbal care sa reprezinte lotul castigator de CCE. Daca nu realizati ce inseamna asta, foarte rau...
E un fotbalist bun , zic eu. Un adevarat varf de careu , doar ca stilul de joc al lui Galca il cam incurca. Jocul de pase continuate in locul unui joc rapid , direct in viteza spre poarta il dezavantajeaza pe Tucudean. A marcat cu Astra dar apoi cu Craiova si la Ploiesti a fost sters , sa il vedem in urmatoarele jocuri...
PS : Tamas i-a transmis lui Costel ca este " stelist de mic " , aluzie la un alt " stelist " din lot , Paulica de la Medias.