FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSMS Iasi - Steaua

eMagic13.12.2014 17:19
Costel Gâlcă a decis să lase 10 jucători acasă pentru meciul cu CSMS Iași din sferturile de finală ale Cupei Ligii. 
 
În afara lui Iancu, Chipciu și Filip care sînt accidentați, antrenorul Stelei i-a trimis in vacanță și pe Arlauskis, Popa, Tănase, Varela, Keșeru, Prepeliță și Stanciu, jucători care au dus greul in acest sezon.
Din lotul de 18 jucători vor face parte fotbaliști precum Pham Huy (17 ani) sau atacanții Vîlceanu și Măcriș, tot de 17 ani.
 
CSMS Iași - Steaua e mîine, de la ora 20:00.
 
 
Cum ar putea arăta Steaua la Iași:
 
Steaua: Cojocaru - Papp, Luchin, Szukala, Latovlevici - Bourceanu, Breeveld - Vîlceanu, Sînmărtean, Pîrvulescu - Rusescu
 
Rezerve: Niță, Rîpă, Toșca, Matei, Neagu, Pham Huy, Măcriș

 

 

 
sursa: jegsp
TiEMPO14.12.2014 11:07

Stanciu nu a dus prea mult greu sezonul actual :)))