INTR-ADEVAR ACEASTA ESTE INTREBAREA CARE SE PUNE SI ASTEPT CEVA PARERI.
CREDETI,IPOTETI VORBIND(DACA LUI Mutu SA SPUNEM I S-A APROBA DREPTUL DE A JUCA NUMAI IN CAMPIONATUL INTERN)CA Mutu AR PUTEA FI PRIMIT PRINTRE RANDURILE ROS-ALBASTRILOR,AVAND IN VEDERE TRECUTUL LUI.
DACA SE POATE SA FACEM UN VOTING,FIECARE EXPRIMANDU-SI PROPRIA PARERE.CHIAR DACA RASPUNSURILE SUNT VARIATE(DA;NU;CRED;POATE;DE CE NU?)SA FIE INSOTITE SI DE UNELE ARGUMENTE.
CRED CA AR FI INTERESANT DE STIUT.
SALUTARE MARE ROS-ALBASTRA..[/b]
