Apel catre suporterii care vor fi pe stadion la meciul cu Ungaria: "Ar fi pacat să fim suspendati pentru meciurile viitoare"
"Mi-aș dori ca spectatorii să dea dovadă de fair play si să ne bucuram impreună de cele 3 puncte cîștigate.
Și data trecută am avut stadionul plin. Ne-a dat moral acest lucru, sper ca si de această dată atmosfera să fie una frumoasa
Sper ca apelul facut de FRF să ii mobilizeze pe suporteri, ar fi pacat să jucam meciurile viitoare fară suporteri. Avem nevoie de ei la fiecare meci", a spus Victor Piturcă la conferinta de presa




