FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intrebare panza

ar3s02.09.2014 13:46

Salut, voiam sa vopsesc ceva pe o panza dar am o mica problema. Panza e cam subtire si din ce am inteles o sa treaca prin ea vopseaua ori o sa atarne, ceva de genul . Exista vreo modalitate prin care as putea sa vopsesc pe ea ? Imi trebuie o anumita vopsea ? Sau sa vopsesc altfel ?

choli02.09.2014 14:05

merge sa vopsesti pe orice panza cu orice vopsea normala de 15 lei kilu'. dupa ce o vopsesti o pui la uscat. daca nu esti multumit de cum arata dupa vopsire (culorile sunt pre sterse) si consideri ca nu-ti place, refaci procedeul.