31.08.2014 12:50
Nu știam ce să fac ca să scap de acel gust amar lasat de meciul cu Ludogorets așa că am decis să imi reamintesc momente frumoase din trecutul apropiat al Stelei, și am zis că poate le vine bine și altora să iși amintească așa că am facut un video care să-l impart cu toți steliștii.
https://www.youtube.com/watch?v=QwinIM-Y_EI...eature=youtu.be
![]()
PD: Știu că am uitat de meciul cu Dinamo din Cupă (5-2); insă dacă acest video are cat de cat succes am să fac un video doar cu acel meci.
