FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sevilla - Real Madrid sau un nou Boro - Steaua

***alex***16.05.2006 19:54

In acest moment este pauza intre Sevilla si Real Madrid : 4-2, dupa ce Real a condus cu 2-0. O mica trecere prin clasament arata ca Real Madrid avea nevoie de un rezultat mai bun sau egal cu cel al Valenciei ca sa termine pe locul 2! La 2-0 s-au vazut direct in grupe, si iata ce s-a intamplat: in 17 minute scorul s-a facut 4-2! Este incredibil, nu ma asteptam de la Real, iata ca se intampla si la case mai mari, chiar vile sau palate am putea spune! Sa nu mai zica altii ca numai Steaua ar fi facut asa! Acest meci este o dovada clara ca fotbalul se joaca pana in minutul 90, ori ca te numesti Carlos, Bostina, Ghionea sau Baptista, Sergio Ramos, Casillas!

spre_2416.05.2006 20:00

tu credeai ca numai noi am patito ? mai tineti minte acu cativa ani: Dinamo - Gloria Bistrita 4-5 ? a condus pana in minutu 70 Dinamo cu 4-0 si din min 70 sa facut 4-5 pt gloria :|

redandblue16.05.2006 20:02

se pare ca nu era gloria si foresta!!!

radooku_steaua16.05.2006 20:02

a fost Dinamo foresta ......

I.N.Money16.05.2006 20:02

Traiasca Gloria Bistrita... :lol:

Saraca Foresta...avea si ea o performanta si lumea o confunda cu Bistrita :lol:

Melku16.05.2006 20:04

@ spre_23 a fost vorba de meciul Dinamo - Foresta Falticeni din groapa.

 

on-topic

 

Avand in vedere ca Sevilla a demonstrat chiar in finala UEFA ca sunt o formatie redutabila nu este nimic surprinzator, cu atat mai mult cu cat Real nu e tocmai "pe val"

***alex***16.05.2006 20:08

Era vorba de echipe MARI, de faptul ca se intampla si in alte tari mai dezvoltate fotbalistic nu de Dinamo - foresta...

DTP-Ludacris16.05.2006 20:27

Sevilla este o echipa frumoasa...a invins M`boro,Barca si Real...dar aceasta revenire spune totul... :wink:

redandblue16.05.2006 20:49

se pare ca totusi Real Madrid va juca direct in UCL si la anul!!!

***alex***16.05.2006 20:53

Da, noroc cu Osasuna. Si uite asa s-a dus si Zizou... :( :cry:

armanovici16.05.2006 20:55
Da, noroc cu Osasuna. Si uite asa s-a dus si Zizou...  :(  :cry:

 

Mai avem onoarea sa il vedem la Mondial.

 

Un jucator exemplar si in afara terenului si in teren.

 

Am avut onoarea sa il vad jucand.

 

Un geniu!

axl2316.05.2006 20:56

na, ca se intampla si la case mai mari!

 

nu pot sa ma abtin, tre'sa zic: topicul asta are un titlu cam tampit!