In acest moment este pauza intre Sevilla si Real Madrid : 4-2, dupa ce Real a condus cu 2-0. O mica trecere prin clasament arata ca Real Madrid avea nevoie de un rezultat mai bun sau egal cu cel al Valenciei ca sa termine pe locul 2! La 2-0 s-au vazut direct in grupe, si iata ce s-a intamplat: in 17 minute scorul s-a facut 4-2! Este incredibil, nu ma asteptam de la Real, iata ca se intampla si la case mai mari, chiar vile sau palate am putea spune! Sa nu mai zica altii ca numai Steaua ar fi facut asa! Acest meci este o dovada clara ca fotbalul se joaca pana in minutul 90, ori ca te numesti Carlos, Bostina, Ghionea sau Baptista, Sergio Ramos, Casillas!
