FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

nemilosul

Arsenal1886Steaua194728.08.2014 11:53

Jigniri la adresa oamenilor de pe forum : "oi freegigiste"

 

 

7 zile de pauza binemeritate.

 

 

Azzido13.10.2015 12:10

ban permanent. 

Jigniri

 

problema e ca nici daca ar vrea Mirel sa o faca cum trebuie nu poate, pt ca saraca nu e in stare sa lege 2 cuvinte ce sa mai zicem sa ia bacul(crezi ca degeaba a vrut ciobanul sa ii fie nas, era greu sa gaseasca unu mai prost si cu un caracter mai de rahat ca al lui chiar si in randul fotbalistilor)

 

 

 

Ciobanu` nu merita banii , piszda fricoasa de galca nu merita calificarea.