28.08.2014 11:53
Jigniri la adresa oamenilor de pe forum : "oi freegigiste"
7 zile de pauza binemeritate.
Jigniri la adresa oamenilor de pe forum : "oi freegigiste"
7 zile de pauza binemeritate.
ban permanent.
Jigniri
problema e ca nici daca ar vrea Mirel sa o faca cum trebuie nu poate, pt ca saraca nu e in stare sa lege 2 cuvinte ce sa mai zicem sa ia bacul(crezi ca degeaba a vrut ciobanul sa ii fie nas, era greu sa gaseasca unu mai prost si cu un caracter mai de rahat ca al lui chiar si in randul fotbalistilor)
Ciobanu` nu merita banii , piszda fricoasa de galca nu merita calificarea.