FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ENDer

xray07.08.2014 07:47

Cresterea nivelului de avertizare cu 10% pentru atac la persoana repetat, amenintari si trolling

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?s=&...st&p=683408

choli08.08.2014 02:47

avertizarea este anulata. redactorii nu au dreptul de a acorda pedepse.

Azzido08.08.2014 11:38

xray, nu pentru asta ti-am dat acces. lasa mozii sa dea sanctiuni si foloseste accesul doar daca este absoluta nevoie.