FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Saracul Alexa...

Gaby16.05.2006 03:11

Zama, cu tot respectul, cred ca te inseli. Alexa ar fi foat cum il numesti tu daca ar fi venit la Steaua dupa ce toata lumea il identifica cu Dinamo.

 

Iar situatia lui la Dinamo este ciudata, nu inteleg cum pot sa se comporte asa cu (parerea mea) cel mai bun jucator al lor. Dar, ma rog, asta e treaba lor si vad ca si-o fac bine de tot ... :lol:

Virgil16.05.2006 05:19

Nu-si are locul acest topic in acesta sectiune a forumului.Aici discutam numai despre Steaua si despre Stelisti.

Mutat la "Discutii libere"