16.05.2006 03:11
Zama, cu tot respectul, cred ca te inseli. Alexa ar fi foat cum il numesti tu daca ar fi venit la Steaua dupa ce toata lumea il identifica cu Dinamo.
Iar situatia lui la Dinamo este ciudata, nu inteleg cum pot sa se comporte asa cu (parerea mea) cel mai bun jucator al lor. Dar, ma rog, asta e treaba lor si vad ca si-o fac bine de tot ... :lol:
