FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nu mai e Divizia A

spre_2415.05.2006 19:55

Au anuntat la stirile din sport ca Divizia A nu se va mai numii Divizia A..si se va numii "Prima Liga" si divizia B se va numii "Liga a 2-a" :) mie 1 imi place..voua?

IONUTZ-CIPRIAN15.05.2006 20:09

:evil: >>>Cum reusesti sa dai cu batul in balta nu stiu,dar tu o faci,se mai discuta despre asta pe alt post!!Fii si tu mai atent,vezii cum enervezi tu lumea,si zici ca noi astia mai mari ne luam de voi fara motiv!!Si nu stiu de ce dracu tot schimba astia numele...odata avea nume de bere acuma poate vezii co sa aiba nume de wischii>>> :twisted:

Motanu D15.05.2006 20:13

E tot aia !

Bine ca nu se cheama cooperativa 1, cooperativa 2 si tot asa !

DTP-Ludacris15.05.2006 20:57

Eu tot Divizia A,B,C o sa ii zic...poate peste 1 an asa o sa ma obisnuiesc... :oops:

spre_2416.05.2006 08:59

o sa avem...prima Liga wembley .. sau Frutti fresh :lol: :lol: :lol: ar trebui lasata asa..

1on17.05.2006 09:39

Dovada cat de capabili sunt conducatorii fotbalului romanesc daca nu au inregistrat la OSIM numele de "Divizia A". O gramade de prosti care nu stiu pe ce lume se afla.

1on17.05.2006 09:39

Dovada cat de capabili sunt conducatorii fotbalului romanesc daca nu au inregistrat la OSIM numele de "Divizia A". O gramade de prosti care nu stiu pe ce lume se afla si nu stiu sa conduca nici macar un lift.