FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De download

Brugner19.10.2004 21:10

Ar fi foarte misto daca ar fi mai multe lucruri de downloadat in special wallpapere noi (reinnointe mai des) dar si skinuri de winamp , teme de windows stiu si io chestii interesante cu Steaua,karukaturi cu Dinamo :D ....In rest sunteti destul de cool fata de site-ul oficial unde nu poti sa spui nimic critic despre echipa ca nu iti publica mesaju si nici stiri interresante nu au , intr-un cuvant e cam VARZA site-ul chiar daca i-au schimbat looku .