NU MAI SUPORT aceste stiri manelizate,nu exista zi in care sa nu fie o manea inserata in aceste stiri, incredibil, de o saptamana chiar am urmarit SPECIAL daca vor fi manele si in FIECARE zi "nu m-au dezamagit", ieri Adi de la Valcea, alaltaieri melodia lui Scooter in versiunea manea, azi Costi Ionita, cand doamne, cand se vor opri ?!
