FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manele la Stirile Sport @ Protv in fiecare zi

«12»
Melku15.05.2006 17:10

NU MAI SUPORT aceste stiri manelizate,nu exista zi in care sa nu fie o manea inserata in aceste stiri, incredibil, de o saptamana chiar am urmarit SPECIAL daca vor fi manele si in FIECARE zi "nu m-au dezamagit", ieri Adi de la Valcea, alaltaieri melodia lui Scooter in versiunea manea, azi Costi Ionita, cand doamne, cand se vor opri ?!

alex ripper15.05.2006 17:50

cand va disparea genul,sau cand nu vor mai face rating cu ele...adica niciodata.manelele sunt eterne ca bolile.

armanovici15.05.2006 18:00

maneaua sunt ca viata,adica este frumoase!

alex ripper15.05.2006 18:05

armanovici acum sustii tu manililii? :lol: :lol: :lol: :lol:

alex_Ra215.05.2006 18:16

deja exagereaza...si azi au inceput aiurea, nu vb de nimik serios si pe fond erau manele, ce enervanti sunt!

Meth0dMan15.05.2006 18:20

Nici eu nu sunt de acord cu manele astea la stirile din sport dar sincer dintre toate posturile pe Pro TV mi-ar place sa transmita meciurile Stelei.

IONUTZ-CIPRIAN15.05.2006 18:37

:evil: >>.Pai unde sa apara si baietii cu manelele decat la Pro TV si la Oglinda TV?Nu imi dau seama de ce ii dau pe aia tot atata pe la TV si mai ales si la Pro TV,cat despre meciurile transmise de aia,mai bine NU decat sa aud ca "Steaua ataca de cateva minute careul Stelei" sau ca Radoi este la minge si defapt este Paraschiv,mai bine ma lipsesc,totul TVR 1 sunt mai buni!!>>>

coco_jr15.05.2006 19:07

deja sunt nesimtziti. daca aud nemtzii d la scooter ce au facut astia din melodia lor cred ca se arunca in Dunare.

Melku15.05.2006 19:28

Daca si maine vor fi acelasi gen de stiri sportive la Pro TV o sa trec la actiuni invadand email-urile Pro TV cu plangeri incercand sa antrenez cati mai multi oameni in acest proces,nu e posibil asa ceva,chiar in fiecare zi! :evil:

armanovici15.05.2006 21:41

Dusmanii atacheaza maneaua pentra ca este cea mai frumoasa,si pentru ca nu are suflet dusmanii si poarta pica!

armanovici15.05.2006 21:42
armanovici acum sustii tu manililii? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

Eu intotdeanua sustinesc maneaua pentru ca imi da o stare la suflet de imi vine sa arunc cu dolari! :P :lol: :lol:

Dj15.05.2006 22:21

bine k ai ce sa arunci..nu arunci si la noi ceva? :)

armanovici16.05.2006 17:34

Arunc la misto' ca sa moara dusmanii de ciuda.

 

Asta fac eu de mic copil eu cand m-am nascut! :lol: :lol:

alex ripper16.05.2006 17:55

azi nu au mai fost manelilii,a fost margineanu.

 

armanovici dar tu nu ar trebui sa arunci cu lire :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Melku16.05.2006 18:04

Am observat :lol: dar nici Margineanu nu canta cea mai "spalata" muzica :lol:

redandblue16.05.2006 18:09

tin sa te contrazic...margineanu nu cinta manele...ba chiar cinta misto!!!

armanovici16.05.2006 19:03
armanovici dar tu nu ar trebui sa arunci cu lire  :wink:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

Nu,dolarele este cel mai puternici bani,ca si americanii.

 

Si nu stii ce a patit fratele Minune la Londra?

 

S-a jurat ca nu mai accepta sterlinge cat traieste el.

 

i-au dat cu o pereche de bratari la mainusite parca,la venirea pe haeroport.

redandblue16.05.2006 19:05

se pare ca ati dat-o in "manelisme" si nu-i frumos...

alex ripper16.05.2006 19:40
Am observat  :lol: dar nici Margineanu nu canta cea mai "spalata" muzica  :lol:

 

margineanu face versurile si muzica la misto

 

cum harmanoviciule si nu i-ai sarit in apararea minunatului?

armanovici16.05.2006 20:19
se pare ca ati dat-o in "manelisme" si nu-i frumos...

 

Ce noi nu putem sa spameze?...macar putin de amorul artei!

redandblue16.05.2006 20:20

totusi vad ca va arde de glume la greu...

continui sa cred ca nu sunteti manelari...!!!

armanovici16.05.2006 20:44

maneaua sunt ca viata,adica este frumoase!

 

Ce e frumos si lui Adrian ii place!

 

p.s.Nu ai simtul umorului?

redandblue16.05.2006 20:45

@ armanovici

am simtul umorului foarte dezvoltat...dar acesta numai umor nu e...deja incepe lumea sa creada ca sunteti manelari!!!

armanovici16.05.2006 20:53

Cred a acei care ma cunosc de ceva vreme stiu ca nu pot sa fiu fan al manelelor...cã-cur-ent muzical nu le pot zice!

redandblue16.05.2006 20:55
Cred a acei care ma cunosc de ceva vreme stiu ca nu pot sa fiu fan al manelelor

 

pot spune ca m-am linistit oarecum...intotdeauna am incercat sa-mi imaginez cit de prost trebuie sa fi ca sa asculti manele...si inca n-am reusit!!!

«12»