Avertizment verbal pentru offtopic repetata. La urmatoarea abatere -> sanctiune.
Avertizment verbal pentru offtopic repetata. La urmatoarea abatere -> sanctiune.
vitto, 7 zile fara drept de postare si + 10% pentru jigniri si injurii adresate lui ronnie
"amice ronnie esti idiot, iar onanismul verbal te prinde de minune!"
"nu mai da replici la toti maimutoii!"
o decizie inteleapta, meritata DAR persoana care a postat din partea contului ronnie nu este ronnie, este o persoana pe care banuiesc ca o cheama Adrian...deci eu zic sa fie adaugat in regulamentul ala sa fie pus si sanctiunea ca daca esti suspectat ca postezi de pe un cont care nu este al tau ar trebui sa primesti ban permanet....hai ca incetez aici ca sunt prea beat...salutari...doar o opinie...pace
p.s. ar trebui sa fiu detectiv dar nu e greu sa-ti dai seama ca Ronnie nu are IQ-ul pentru un asemenea post.