FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

xray

choli29.05.2014 19:14

+10% si avertizare verbala pt afisarea in public a mesageriei private

choli08.08.2014 04:14

@xray

3 zile ban pt incalcarea atributiilor grave, omul se crede si moderator acum!

xray08.08.2014 12:21
@xray

3 zile ban pt incalcarea atributiilor grave, omul se crede si moderator acum!

Ai comis un abuz cu dreptul de moderare. Ai dat "ban" pe un motiv inexistent in regulamentul de moderare: "incalcare de atributiuni".