29.05.2014 19:14
+10% si avertizare verbala pt afisarea in public a mesageriei private
+10% si avertizare verbala pt afisarea in public a mesageriei private
@xray
3 zile ban pt incalcarea atributiilor grave, omul se crede si moderator acum!
@xray3 zile ban pt incalcarea atributiilor grave, omul se crede si moderator acum!
Ai comis un abuz cu dreptul de moderare. Ai dat "ban" pe un motiv inexistent in regulamentul de moderare: "incalcare de atributiuni".