FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

shalimar189

Arsenal1886Steaua194728.05.2014 07:19

 

Avertizat verbal pentru atacuri la toronto si vito. La prima abatere o sa fie sanctionat conform regulamentului.

Arsenal1886Steaua194730.05.2014 08:57

+10 % si 3 zile pentru jigniri la adresa lui Vitto + offtopic.