28.05.2014 07:19
Avertizat verbal pentru atacuri la toronto si vito. La prima abatere o sa fie sanctionat conform regulamentului.
Avertizat verbal pentru atacuri la toronto si vito. La prima abatere o sa fie sanctionat conform regulamentului.
+10 % si 3 zile pentru jigniri la adresa lui Vitto + offtopic.