FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

lacatusunicul7

choli28.05.2014 01:20

10% si 30 de zile pauza pentru:

reghekampf...neamtul tiganizat inrudit cu piti takent!!

 

pe langa faptul ca esti retard si nu stii sa scrii romaneste, mai si jignesti antrenorul....

Azzido03.03.2015 14:33

7 zile pt jigniri