28.05.2014 01:20
10% si 30 de zile pauza pentru:
reghekampf...neamtul tiganizat inrudit cu piti takent!!
pe langa faptul ca esti retard si nu stii sa scrii romaneste, mai si jignesti antrenorul....
10% si 30 de zile pauza pentru:
reghekampf...neamtul tiganizat inrudit cu piti takent!!
pe langa faptul ca esti retard si nu stii sa scrii romaneste, mai si jignesti antrenorul....
7 zile pt jigniri