Care a fost din punctul vostru de vedere cel mai bun jucator al nostru in acest sezon?
Se accepta un top3.
1. Latovlevici
2. Tatarusanu
3. Piovaccari
In general iau ochii jucatorii de atac, dar faptul ca nu prea avem ce alege din atac ar putea fi o prima problema pt sezonul viitor.
Piovaccari cred ca daca juca si in retur ceva mai constant avea mari sanse sa ajunga pe 2 sau chiar pe 1 in clasamentul meu. Sunt un fan inrait al lui. Sa nu uitam ca si in tur in destule meciuri el juca o repriza, Kapetanos una.
