FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze in semnatura

Ionut_stelistu14.05.2006 19:21

Am vazut la unii useri ca au poze in semnaturi.

Cum se pot pune ? :?:

alex ripper14.05.2006 20:41

simplu pui cu [/img]

cannavaro22.05.2006 21:26

Te duci la profil ..-> la semnatura ...alegi imaginea care vrei sa apara la semnatura....

te duci pe www.imageshack.us si dai upload.. O sa iti apara un link de gen

 

img372bucuresti9pe.png

 

stergi inceputul si sfarsitul astfel incat sa ramana:

 

img372bucuresti9pe.png

 

adica linlk`ul pozei intre

 

Dai copy la asta si paste in semnatura din profil.