Am vazut la unii useri ca au poze in semnaturi.
Cum se pot pune ? :?:
simplu pui cu [/img]
Te duci la profil ..-> la semnatura ...alegi imaginea care vrei sa apara la semnatura....
te duci pe www.imageshack.us si dai upload.. O sa iti apara un link de gen
stergi inceputul si sfarsitul astfel incat sa ramana:
adica linlk`ul pozei intre
Dai copy la asta si paste in semnatura din profil.