FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AlexandruH

choli13.05.2014 11:59

@Alexandru H.

 

dat 10% si 15 zile pentru recidiva in trolling si offtopic. Asa ceva este inadmisibil!

 

Arsenal1886Steaua194716.07.2014 07:57

+10 % si 5 zile pauza pentru atac la persoana.