FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua a castigat titlul de campioana nationala la polo.

Virgil14.05.2006 14:45

4332_02.JPG12-8 in favoarea Stelei. Asa a aratat tabela din bazinul Floreasca la finalul partidei disputate astazi intre CSM Oradea si Steaua Bucuresti. Elevii lui Eugen Georgescu au inceput in forta si in minutul 2 au deschis scorul printr-un gol superb. Sala Floreasca era in picioare la fiecare reusita a favoritilor. "Ros-albastrii" au atacat si golurile au venit unul dupa altul. George Georgescu capitanul stelist, dar si cel mai bun jucator al campionatului, a marcat pentru 4-0.

Primul gol al oradenilor, inscris in repriza a doua, a taiat elanul stelistilor, dar doar pana la pauza. Repriza a treia a jocului a consemnat noua reusite, cele mai multe din cele patru reprize, Razvan Cristescu fiind principalul marcator al stelistilor. La finalul partidei, jucatorii dar si antrenorii stelisti au sarit in apa, au facut hora bucuriei, au dansat pe ritmurile Scooter si au baut sampanie din mult ravnita cupa a victoriei.

www.gsp.ro

___________

 

Felicitari echipei campioane !

Ionut_stelistu14.05.2006 19:22

Felicitari baieti.Tineti-o tot asa :wink:

raul stelistu31.05.2006 17:36

NU conteaza cine ia campionatu important e ca Steaua exista

devotee24.07.2006 20:35

Steaua exista si e vesnica. Intotdeauna superiori! Intotdeauna campioni! :D

simona9030.09.2006 20:31

Bv poloistilor. :wink:

R4218.07.2007 09:39

e bine ca suntem campioana Romaniei la sportul la care am obtinut cele mai mari performante in ultimi ani iubesc Steaua steag2

RBB0802.12.2007 19:12

FORZA Steaua SI AICI INCA SUNTEM BUNI MANDRU CA SUNT STELIST ASA CA VREAU MEREU ECHIPA DE POLO JOACA BINE SI SE BATE DE LA EGAL LA EGAL CU TOATE ECHIPELE MEREU ESTE SUS PE PRIMUL LOC Steaua-CAMPIOANA NATIONALA !!!

steaua_bucuresti10.07.2008 08:11

S-a vazut ca Steaua se lupta pentru titlu in toate competitiile in care evolueaza. Necontand ca este vorba de fotbal, handbal, rugby sau polo. Excelam peste tot. Hai Stea fular-campioniifular-campionii

CatalinBerceni23.08.2008 08:27

Bv baieti!!! Cat mai multe titluri , si cat mai putine Zgarieturi pe spate :D