19.10.2004 16:06
Asta este intrebarea p care mi-o pun....dak Mutu ia 2 ani suspendare c echipa o sa-l mai vrea?daka Ciobanul ii ofera o mana d ajutor cand va reveni?
Asta este intrebarea p care mi-o pun....dak Mutu ia 2 ani suspendare c echipa o sa-l mai vrea?daka Ciobanul ii ofera o mana d ajutor cand va reveni?
Ar fi bine sa vina Mutu la Steaua, dar nu cred. Nici daca ia 2 ani suspendare.