FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

MUTU LA STEAUA???????

i^need^money19.10.2004 16:06

Asta este intrebarea p care mi-o pun....dak Mutu ia 2 ani suspendare c echipa o sa-l mai vrea?daka Ciobanul ii ofera o mana d ajutor cand va reveni?

gone19.10.2004 16:11

Ar fi bine sa vina Mutu la Steaua, dar nu cred. Nici daca ia 2 ani suspendare.