INTR-ADEVAR CONSIDER CA DESI ESTE UN MECI FOARTE IMPORTANT PT ECHIPA NOASTRA,PRETUL ACESTOR BILETE ESTE FOARTE MARE.POATE ASTA ESTE DECAT PAREREA MEA INSA NU CRED CA VA FI STADIONUL PLIN LA ACEST MECI ASA CUM VREA CONDUCEREA SI CUM DE ALTFEL V REM TOTI.POATE IMI RASPUNDE CINEVA DE CE ESTE ASA RIDICAT PRETUL LA ACESTE BILETE?SAU DACA POATE FACE CINEVA CEVA PT MICSORAREA PRETULUI PE CAT ESTE POSIBIL.MULTUMESC .
