FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze Portret

murazor11.05.2006 16:19

va rog frumos sa puneti niste poze din fatza cu jucatorii Stelei va rog mult , deoarece vreau sa le fac fetele intr-un joc de fotbal

 

 

Multumesc

Virgil11.05.2006 16:52

Pozele din fata ale jucatorilor le gasesti pe www.steauafc.ro

Intri in site,dai click pe "Echipa",apoi pe "Seniori" si in sfarsit pe numele fiecarui jucator in parte. :wink:

murazor11.05.2006 17:40

alea sunt alb negru :cry: iar cand le fac fetele se vad nasol chiar daca totusi le fac sa fie de o culoare normala ... ceva color daca aveti :D

redandblue11.05.2006 17:42

cauta si tu pe google ca gasesti poze destule cu jucatorii Stelei...

forever_STEAUA11.05.2006 17:46

Cum a zis si red19... Traiasca Gooogle-ul! :twisted:

Virgil11.05.2006 18:10
steaua8zx.jpg
murazor12.05.2006 12:32

ms ... cautati voi pe google si daca gasiti puneti aici :oops:

axl2312.05.2006 13:34

daca pana la urma iti reuseste jocul ala il vreau si eu.

I.N.Money12.05.2006 14:14

@axl22

Ceva de genu exista,e un patch cu fetele a vreo 5 jucatori ai Stelei pentru jocul PES 5

axl2312.05.2006 14:17

daca as sti ce inseamna pes5 asta probabil ca as incerca sa fac rost de el.

I.N.Money12.05.2006 14:23

Pai PES 5 sau Pro Evolution Soccer 5 este rivalul pe piata a lui FIFA :lol:

Din punctul meu de vedere este un joc foarte reusit...

axl2312.05.2006 14:26

aha, il recunosc, l-am jucat odata dar avea sonorul decalat cu vreo 5 secunde asa ca m-am enervat si am renuntat. si e facut de americani(nu stiu si daca fifa tot de ei e facut) si are un tutorial super naspa. merci de explicatie.

murazor14.05.2006 13:36

http://pescomplete.com/ un site din care fanii jocului pes5 pot downloada divizia a

 

 

dar totusi m-ai aveti poze ??

cristian01414.05.2006 13:54

PES 5 e produs de o firma japoneza, Konami, cu reprezentante in toata lumea, inclusiv in USA, iar Fifa Soccer e realizat de Ea Sports, firma americana.Din pacate pentru japonezi, desi jocul rol pare mai realist nu au reusit sa obtina licentele pentru crearea echipamentelor si chipurilor jucatorilor decat pentru Italia.

Rossoblu14.05.2006 13:59

am eu pozele cu toti jucatorii , sunt din fata si mari pozele daca te mai intereseaza spune si o sa le pun cand ajung acasa...

murazor16.05.2006 10:39

da punele aici sau da add la cs_murazor