FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Greetings From Turkey

«12»
Xander01.12.2004 00:37
sunt sigur ca esti atat d tupeist incat de fiecare data cand il vezi pe pancu pe strada il scuipi,nu???sunt sigur.....

Creca a fi si Pancu cineva si nu am aflat eu... e un mare fraier tzigan ! aia e!!! m**e pancule !

«12»