sunt sigur ca esti atat d tupeist incat de fiecare data cand il vezi pe pancu pe strada il scuipi,nu???sunt sigur.....
Creca a fi si Pancu cineva si nu am aflat eu... e un mare fraier tzigan ! aia e!!! m**e pancule !