A inceput de la o gluma,ne-am amuzat toti la fiecare emisiune a lor cand Huidu si Gainusa ne incantau cu glumele lor pe seama patronului nostru
Insa din aceasta primavara totul a luat-o practic razna,am vazut tricouri ale lor cu "jos Pipera" , ba am vazut glume pe seama lui Meme, a jucatorilor nostri,iar la fiecare emisiune Steaua este batjocorita...
Baieti sunteti amuzanti,va apreciem,dar ajunge,multe galerii se inspira din glumele voastre,dimineata pe Kiss FM avem acelasi scenariu.
Prin faptul ca va legati de JJ,de Meme si de mai stiu eu cine ,atacati Steaua !!! E timpul sa incercati sa va potoliti.
