08.05.2006 19:02
"Nici o alta echipa nu joaca precum Rapid si asta se vede. Ei au sistem de organizare a jocului bun si deosebit, cu fotbalisti super-profesionisti, care nici macar nu dau declaratii dupa meciuri in care se iau de arbitraje".... Mircea Lucescu
a uitat insa ceva: intr-adevar, nu dau declaratii cu privire la arbitraj, dar behaie. :twisted: . asa ca mai bine ar spune de arbitri :evil:
p.s. de ce nu il intreaba nimeni pe Razvan Lucescu ce are de gand sa faca? mereu tb sa vb tac-su pt el..
