FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

taticu' vorbeste in numele lui Razvan

roxifoxi08.05.2006 19:02

"Nici o alta echipa nu joaca precum Rapid si asta se vede. Ei au sistem de organizare a jocului bun si deosebit, cu fotbalisti super-profesionisti, care nici macar nu dau declaratii dupa meciuri in care se iau de arbitraje".... Mircea Lucescu

 

a uitat insa ceva: intr-adevar, nu dau declaratii cu privire la arbitraj, dar behaie. :twisted: . asa ca mai bine ar spune de arbitri :evil:

 

p.s. de ce nu il intreaba nimeni pe Razvan Lucescu ce are de gand sa faca? mereu tb sa vb tac-su pt el..

armanovici08.05.2006 19:21

V-am rugat sa nu mai deschideti alte topice despre rivalele noastre;exista deja unul dedicat lor,discutati despre ele

aici:http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...1954&highlight=

 

Topic inchis!