Vreau si eu sa cumpar un tricou cu Steaua si nu am de unde(sunt din provincie), ultima data cand am fost la Bucuresti a fost la meciu Dinamo-Steaua,care o fost duminica si din pacate magazinu Steaua a fost inchis. Daca ii cineva care poate sa-mi cumpere un tricou si sa mi-l trimita prin posta(ramburs), sa-mi dea un mail s***@*** pls.
