FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricou cu Steaua

sstelistu16.10.2004 20:24

Vreau si eu sa cumpar un tricou cu Steaua si nu am de unde(sunt din provincie), ultima data cand am fost la Bucuresti a fost la meciu Dinamo-Steaua,care o fost duminica si din pacate magazinu Steaua a fost inchis. Daca ii cineva care poate sa-mi cumpere un tricou si sa mi-l trimita prin posta(ramburs), sa-mi dea un mail s***@*** pls.

Xander01.12.2004 00:53

ti-a raspuns cineva la problema asta ? Si eu vreau sa cumpar un tricou nike cu Radoi, dar nu-s din Bucuresti.. scria pe site-ul oficial la un moment dat ca se poate comanda cu creditu... dar nu sa rezolvat treaba asta nici macar acu (de vreun an era anuntu' ca ii curand se poate comanda... acum din pacate l-au scos detot.. si nu stiu ce li se pare asa de greu...)

dbd03.03.2005 10:56

cauta pe site uri pe net ca vei gasi ...eu comandasem caciuli si manusi...dar nu mai stiu de unde...