FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Multumim Sfinxule !!

I.N.Money07.05.2006 13:01

Azi,7 mai se implinesc 20 de ani de la mare performanta de la Sevilla.

Am deschis acest topic sa vorbim si sa ii aducem un omagiu omului care a creat Steaua 86,prin capacitatile sale extraordinare de a simti calitatiile unui jucator doar printr-o singura privire.

Pacat ca nu mai e printre noi,Multumim Ion Alecsandrescu !

Mirel_Radoi07.05.2006 13:20

imi pare foarte rau dar mai exista un topic la fel

I.N.Money07.05.2006 13:35

Despre Ion Alecsandrescu? eu despre el vreau sa vb ,nu despre performanta de la Sevilla...

Se pare ca acest om a cam fost uitat...

armanovici07.05.2006 13:59

Discutii despre SEVILLA DOAR AICI: http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=60430#60430

 

Topic inchis!