07.05.2006 13:01
Azi,7 mai se implinesc 20 de ani de la mare performanta de la Sevilla.
Am deschis acest topic sa vorbim si sa ii aducem un omagiu omului care a creat Steaua 86,prin capacitatile sale extraordinare de a simti calitatiile unui jucator doar printr-o singura privire.
Pacat ca nu mai e printre noi,Multumim Ion Alecsandrescu !
