Asta este intrebarea p care mi-o pun d mult timp....Steaua nu mai joaca nimik d la penultimul titlu(1998) mai precis d la inlaturarea lu [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] d la echipa....c s-a intamplat cu Steaua??de ce un club d talia Stelei nu isi propune sa ia cupa??cine e vinovat d c se intampla cu noi?sper si ma rog ca in acest an sa luam ceva...altfel nu stiu care va fi reactia suporterilor....
