FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Idee banner !

spre_2406.05.2006 21:10

datimi si mie o idee..vreau sa fac un banner pt o echipa...ce sa scriu ? echipa se nmeste juventus Bucuresti ! pls..sa am o preocupare ca altfel cred ca ma arunc de la balcon:(

spre_2407.05.2006 12:48

haideti ma va rog ... raspundeti..o idee de banner..pls orice .. oricare..

Mirel_Radoi07.05.2006 13:28

stiu eu cum.Un banner unde e Radoi cu balonul de aur in mana

spre_2407.05.2006 16:44

ba am zis pt o echipa juventus nu Steaua :)) si mesaj nu desen :|

Triphat07.05.2006 17:01

Are rost sa ceri idei pe forum ? Daca ai tu o idee atunci fa un banner, daca nu, nu face nimic, si nu cere ajutorul unui forum.

twist3r07.05.2006 17:24
ba am zis pt o echipa juventus nu Steaua :)) si mesaj nu desen :|

 

parca aici e forum Steaua nu juventus colentina sau care o fi echipa !

cannavaro07.05.2006 17:58

daca tot e juventus cauta pe google sau pe site-urile suporterilor lui juventus torino bannere!

Motanu D07.05.2006 18:00

Juventus ai zis ?

Cauta o poza cu Moggi ! :P :twisted: :twisted:

alexis07.05.2006 18:39

fa-ti mah un banner cu nuova gurdia,tifosi,brigate etc. ca si-asa sunt multe prin lume.

spre_2408.05.2006 07:53
Are rost sa ceri idei pe forum ? Daca ai tu o idee atunci fa un banner, daca nu, nu face nimic, si nu cere ajutorul unui forum.

decate ori sa va mai spun? sunt discutii libere !

ON TOPIC: multumesc pt ajutor..asta o sa fac..o sa intru pe siteul juventus torino !

forever_STEAUA08.05.2006 18:50
Juventus ai zis ?

Cauta o poza cu Moggi ! :P  :twisted:  :twisted:

 

 

Ai tu ceva cu Moggi... Nu il mai pomeni atat ca poate ne trezim ca l-au transferat catzelusii :) :lol: :lol: :lol:

_yang16.05.2006 23:31

Pentru un nume intrat in istorie

Luptati si aduceti glorie !!!

 

E un inceput dar mai e de lucrat... dar eu credeam ca suntem pe Steaua.ro