datimi si mie o idee..vreau sa fac un banner pt o echipa...ce sa scriu ? echipa se nmeste juventus Bucuresti ! pls..sa am o preocupare ca altfel cred ca ma arunc de la balcon:(
datimi si mie o idee..vreau sa fac un banner pt o echipa...ce sa scriu ? echipa se nmeste juventus Bucuresti ! pls..sa am o preocupare ca altfel cred ca ma arunc de la balcon:(
haideti ma va rog ... raspundeti..o idee de banner..pls orice .. oricare..
stiu eu cum.Un banner unde e Radoi cu balonul de aur in mana
ba am zis pt o echipa juventus nu Steaua
si mesaj nu desen ![]()
Are rost sa ceri idei pe forum ? Daca ai tu o idee atunci fa un banner, daca nu, nu face nimic, si nu cere ajutorul unui forum.
ba am zis pt o echipa juventus nu Steauasi mesaj nu desen
![]()
parca aici e forum Steaua nu juventus colentina sau care o fi echipa !
daca tot e juventus cauta pe google sau pe site-urile suporterilor lui juventus torino bannere!
Juventus ai zis ?
Cauta o poza cu Moggi !
:twisted: :twisted:
fa-ti mah un banner cu nuova gurdia,tifosi,brigate etc. ca si-asa sunt multe prin lume.
Are rost sa ceri idei pe forum ? Daca ai tu o idee atunci fa un banner, daca nu, nu face nimic, si nu cere ajutorul unui forum.
decate ori sa va mai spun? sunt discutii libere !
ON TOPIC: multumesc pt ajutor..asta o sa fac..o sa intru pe siteul juventus torino !
Juventus ai zis ?Cauta o poza cu Moggi !
:twisted: :twisted:
Ai tu ceva cu Moggi... Nu il mai pomeni atat ca poate ne trezim ca l-au transferat catzelusii
:lol: :lol: :lol:
Pentru un nume intrat in istorie
Luptati si aduceti glorie !!!
E un inceput dar mai e de lucrat... dar eu credeam ca suntem pe Steaua.ro