05.05.2006 17:28
Care e cantecu vostru preferat? al meu e ala:
Cu degetu din mijloc ridicat...Dinamo si Rapid sunt de kak....t si ne pisha.. pe voi pe caini si pe cioroi si M..E celor ce nu sunt cu noi !
Care e cantecu vostru preferat? al meu e ala:
Cu degetu din mijloc ridicat...Dinamo si Rapid sunt de kak....t si ne pisha.. pe voi pe caini si pe cioroi si M..E celor ce nu sunt cu noi !