FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cantecul Preferat

spre_2405.05.2006 17:28

Care e cantecu vostru preferat? al meu e ala:

Cu degetu din mijloc ridicat...Dinamo si Rapid sunt de kak....t si ne pisha.. pe voi pe caini si pe cioroi si M..E celor ce nu sunt cu noi !