FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pe noi ne iubeste Europa pe voi cine?:lol: :lol: :lol: :l

cannavaro05.05.2006 07:05

Pe noi ne iubeste Europa...

 

borosteaua5550847499bf.jpg

 

Pe voi (Dinamo rapid Poli =astia care iesiti in strada dupa meciurile Stelei) cine va iubeste?!?!

Pe Dinamo nici fanii nu o mai iubesc

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Katau05.05.2006 11:00

si`acu sa fim sincer aia erau toti romani,da care se cred londonezi..