05.05.2006 07:05
Pe noi ne iubeste Europa...

Pe voi (Dinamo rapid Poli =astia care iesiti in strada dupa meciurile Stelei) cine va iubeste?!?!
Pe Dinamo nici fanii nu o mai iubesc
:lol: :lol: :lol: :lol:
Pe noi ne iubeste Europa...

Pe voi (Dinamo rapid Poli =astia care iesiti in strada dupa meciurile Stelei) cine va iubeste?!?!
Pe Dinamo nici fanii nu o mai iubesc
:lol: :lol: :lol: :lol:
si`acu sa fim sincer aia erau toti romani,da care se cred londonezi..