Este cert ca afirmatia facuta de Presedintele Ciobanul în urma meciului cu U Cluj,a fost o imensa gafa facuta fata de marea masa a iubitorilor clubului din Ghencea.Vina ca s-a stârnit atâta vâlva,consider ca îi apartine în întregime.De aceea cred ca este necesar ca printr-o modalitate pe care o considera demna de pozitia pe care o ocupa,sa faca o reconsiderare asupra faptului ca Steaua nu a reusit
sa se califice în optimile Cupei României.Prin aceasta ar da dovada ca îi pasa de ceea ce crede suporterul adevarat,ar da dovada de tact.Ciobanul fii întelept !
PS Daca as fi Ciobanul asa as proceda.
